Oferujemy Państwu wypoczynek w sześciu oryginalnie zaaranżowanych apartamentach rodzinnych mieszczących się na parterze i drugim piętrze głównego budynku oraz w samodzielnym parterowym obiekcie typu bungalow.

Wszystkie apartamenty oddane do dyspozycji naszych Gości są maksymalnie czteroosobowe, dwupokojowe, w pełni wyposażone (naczynia, lodówka, środki czystości, komplet ręczników, TV, parawan itp.) i posiadają słoneczną, południową ekspozycję.


Apartament "A" i 'B"

Bliźniacze apartamenty "A" i "B" (każdy o pow. 41m2) zlokalizowane są w wolnostojącym obiekcie typu bungalow, z bezpośrednim wejściem z podwórza. Przylegający do budynku zielony zakątek z meblami ogrodowymi umożliwia mieszkańcom cieszenie się posiłkami na świeżym powietrzu.


           

           

  


Apartament "C"

Apartament "C" o podwyższonym standardzie (pow. 44m2) znajduje się na parterze budynku głównego, od strony południowo - wschodniej.
Dodatkowe wyposażenie apartamentu stanowią: DVD, zmywarka, mikrofalówka, płyta indukcyjna, żelazko.


        

        


Apartament "D" i "E"

Bliźniacze apartamenty "D" i "E" (każdy o pow. 43m2 + 8m2 tarasu) to położone na drugim piętrze głównego budynku, słoneczne apartamenty z tarasami
i perspektywicznym widokiem na zatokę.


        

        

  


Apartament "F"

Apartament "F" (o pow. 45m2) zlokalizowany jest na pierwszym piętrze z bezpośrednim wejściem z podwórza. Przynależny do apartamentu 35-metrowy taras pozwala na rozkoszowanie się słońcem niemalże przez cały dzień.
Dodatkowe wyposażenie apartamentu stanowią: TV LCD 46'' i zmywarka.


        

        Istnieje możliwość przechowywania sprzętu sportowego w oddzielnym, zamykanym pomieszczeniu na posesji.
Dysponujemy także łóżeczkiem, wanienką i krzesełkiem dla dzieci.

Mamy nadzieję, że będąc naszymi Gośćmi, odpoczną i wykorzystają Państwo w pełni, potencjał tego szczególnego miejsca na Półwyspie Helskim, jakim jest Jastarnia.


Rezerwacja apartamentów -> Marcin Długi
+48 608 38 6992